Fitness stroj pod stromeček? Letos letí eliptické trenažéry!

Zdravý pohyb a procvičení celého těla - to je hlavné výhoda eliptických trenažérů. Udělejte si na Vánoce radost.

Rotopedy, cyklotrenažéry, veslařské trenažéry a posilovací stroje. Všechny tyto "mučící" nástroje spojuje zátěž jedné, dvou částí těla. Ne že by se na nich nedalo cvičit, ale je nutné pečlivě dodržovat tréninkový plán a využívat doplňkové sporty a důsledně regenerovat.

Cvičení na eliptickém trenažéru je cvičením celého těla. Unikátní eliptický pohyb práhne svalstvo horní i spodní části těla. Pracují ruce, ramena, záda i spodní končetiny a boky. 

Tipy na eliptické trenažéry domů i do fitka

Na Vánoce, nebo na investice na konec roku máme několik tipů. 

Domácím hitem je levný, manuálně ovládaný a tichý stroj inSPORTline Sarasota Light. Ten seženete na internetu za méně než 5 tisíc korun.

Eliptický trenažer inSPORTline Sarasota Light

Kvalitnějším strojem, který snese vyšší zátěž, je elektronicky ovládaný eliptický trenažér inSPORTline Caracas. Ten má na internetu skvělá hodnocení, jako to od pana Radima:
Opravdu dobrý stroj, dobře se na něm civčí a je velmi tichý, super jsou na něm programy, které měří spoustu hodnot a dokonce je možné soutěžit s počítačem, užitečná je také funkce vyhodnocení cvičení. motivuje to k lepším dalším výkonům. doufám, že nám to vydrží a nestane se z toho drahý věšák na prádlo :D. rozhodně se vyplatí investovat do dražší verze včetně počítače.“ (zdroj Heureka.cz)

A takto vypadá:

Eliptical inSPORTline Caracas

Caracas se hodí i na domácí cvičení, pokud si chcete připlatit za špičkovou kvalitu. Tento eliptický trenažér vyjde na 16 - 20 tisíc korun.


Publikováno: 9. 11. 2014