Nejprodávanější eliptické trenažéry podle e-shopů

Podle statistik fitness e-shopů se eliptikaly stále dobře prodávají. Které jsou nejoblíbenější a které nejlépe hodnocené? 

Své zákazníky si najdou elipticaly všech cenových kategorií. Mezi ty nejprodávanější patří manuálně ovládaný inSPORTline Atlanta Black, který koupíte za cca 10 tisíc korun.

Ten patří mezi elitu ve své kategorii manuálních eliptických trenažérů určených především pro intenzivní domácí trénink. Předností je masivní kontrukce, kvalitní třídílné kliky předurčují dlouhou životnost a dostačující je také 7 kg zátěžové kolo, které velice efektivně posílí při pravidelném tréninku dolní i horní polovinu těla.

Chcete ušetřit? Zkuste eliptikal Sarasota

V nižší cenové kategorii je velmi prodávaný eliptical inSPORTline Sarasota Dark, který koupíte za cca 6 tisíc korun. 

Je rovněž vhodný pro domácí použití, má sice pouze 4 kg zátěžové kolo, ale rovněž 8 stupňů regulace zátěže, jednodušší displej a stejně jako Atlanta disponuje systémem BeltDrive pro tichý chod.

Chcete nejmodernější eliptický trenažér? Zkuste inCondi ET600i

Pokud můžete investovat více peněz, vyberte si trenažér inCondi ET600i, který má elektronické ovládání zátěže a je propojený s tabletem pro lepší zážitek z pohybu. 

Má propracovaný HRC program a hrudní pás pro sledování srdeční činnosti a díky tomu plynule reaguje na tepovou frekvenci sportovce a upravuje automaticky stupeň zátěže.

Ať už si vyberete kterýkoliv z eliptických trenažérů, vyberete si moderní stroj pro zdravé a efektivní trénování celého těla.


Publikováno: 5. 5. 2016