Akce na eliptické trenažéry

Venku to tak ještě nevypadá, ale vánoce se již blíží. Patříte mezi sportovně založené zákazníky? Pak si dopřejte pod stromeček fitness stroj pro zdravý pohyb. Tipy na akce.

Eliptický trenažér je výjimečný fitness stroj na procvičení celého těla. Unikátní eliptický pohyb je šetrný ke kloubům a výborný pro každodenní aerobní trénink. 

Na eliptickém trenažéru rovněž posílíte svaly horních i dolních končetin. Jeho výhodou proti rotopedům, nebo cyklotrenažérům je šetrnost vůči zádovým svalům. Záda vás po cvičení bolet nebudou.

A nebude vás bolet ani peněženka, pokud nakoupíte výhodně v akci. Aktuální ceny můžete sledovat v e-shopech, nebo ve srovnávačích zboží. Narazíte na slevy až v desítkách procent. Dobrým tipem je také odebírat reklamní newslettery předních e-shopů.

V akci je aktuálně např. Eliptický trenažer inSPORTline Misouri, který je ve slevě 32% proti prodejní ceně a koupíte jej tak o třetinu levněji. Jedná se o manuálně ovládaný, levný a pro domácí použití velmi vhodný trenažér. 

Další tip na eliptický trenažér - oblíbený Caracas

Caracas je hlavním městem Venezuely, ale s stejnojmenným elipticalem nemusíte až na druhou stranu zeměkoule. Naopak v něm získáte nejbližšího pomocníka pro efektivní cvičení a protažení celého těla. Nyní je v akci se slevou 33%, takže elektronicky ovládaný, designově povedený eliptický trenažér koupíte za velmi příznivou cenu. Příznivé jsou i recenze:
Po delším čtení recenzí jsme se rozhodli pro tuto cenovou kategorii. Jsem velice ráda. Stroj je tichý, nevrže a při používání se můžu v klidu dívat na teleizi, nebo poslouchat hudbu. Vše jde lehce nastavovat. Orientace v menu je snadná. Je stabilní, takže nemá strach na něm cvičit ani manžel. 

Vesměs ve všech recenzích obdivují uživatelé tichý chod, dostatečnou nosnost a stabilitu stroje. Přidejte se k nim i vy. 


Publikováno: 25. 8. 2016